Partneriai


 
   Pradžia » Partneriai

PARTNERIAI

RADIJO STOTIS – EUROPEAN HIT RADIO

European Hit Radio – nacionalinė radijo programa, transliuojanti įvairią naują muziką UAB „Radiola“ priklausančiu siuntimo tinklu. European Hit Radio perkamiausių bei populiariausių dainų grotuvas tavo kompiuterije, telefone.

europinhitradio

 

 

 

 

 

GINKLŲ PARDUOTUVĖ OKSALIS

Parduotuvių tinkle Oksalis – itin didelis pasirinkimas prekių laisvalaikiui, savigynai bei medžioklei. Jūsų patogumui parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Jurbarke, Joniškyje, Pasvalyje, Plungėje, Mažeikiuose ir Rokiškyje, o taip pat vienas didžiausių laisvalaikio, savigynos ir medžioklės prekių pasirinkimas internete www.oksalis.lt!

Oksalis Logo

 

 

 

 

 

VAIKŲ IR JAUNIMO UŽIMTUMAS

Tai projektas skatinantis įtraukti vaikus ir jaunimą į sportą bei ugdantis jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, lavinantis gebėjimus bei aktyvinantis bendravimą su kitais bendraamžiais. Dėl Wing Tsun KungFu kovos meno savitumo (jo dėka lavinama ne tik fizinė kūno forma, tačiau orientuojamasi ir į protinių gebėjimų lavinimą) jis gali būti plačiai taikomas ugdant vaikų ir jaunimo charakterį bei gebėjimus. Dėl šios priežasties vaikų, jaunimo ir jų tėvų susidomėjimas šia sporto šaka, ne tik prisidės prie užimtumo didinimo, bet ir paskatins asmenybės ugdymą bei veiks kaip prevencinė priemonė prieš agresiją ir smurtą.

logo