Nemokami savigynos patarimai


 
   Pradžia » Nemokami savigynos patarimai

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija, kartu su prezidentu bei 5-ojo lygio meistru Linu Gudonavičiumi, dovanoja Jums unikalią galimybę išmokti savigynos pagrindų iš itin detalaus savigynos video ciklo! Tai nemokami savigynos patarimai Jūsų įgūdžiams ir žinioms gilinti!

Primename, kad visi šiuose video atvaizduoti veiksmai turėtų būti naudojami TIK savigynos atveju, kai susidūrimas su užpuoliku yra visiškai neišvengiamas!

1- OJI PAMOKA

Vienas iš svarbiausių Wing Tsun KungFu principų yra – grandininiai smūgiai. Peržiūrėję šį video Jūs sužinosite, kaip teisingai atlikti tiesius grandininius smūgius!

2- OJI PAMOKA

Dažniausiai pasitaikantis tipinio užpuoliko smūgis būna į veido sritį, o tiksliau – į nosį. Peržiūrėję šį video Jūs sužinosite, kaip apsiginti nuo tokio smūgio ir sėkmingai kontratakuoti!

3- OJI PAMOKA

 Vienas iš itin dažnai pasitaikančių smūgių – smūgis delnu. Peržiūrėję šį video Jūs sužinosite, kaip teisingai atlikti smūgį delnu savo priešininkui!

4- OJI PAMOKA

Šoninis smūgis – dar kitaip vadinamas “kabliu” yra vienas iš netikėčiausių smūgių iš priešininko. Peržiūrėję video sužinosite, kaip reikia apsiginti nuo tokio smūgio ir sėkmingai kontatakuoti priešininką!

5- OJI PAMOKA

Kaip iš užpultojo tapti padėties šeimininku? Peržiūrėję šį video sužinosite, kokių veiksmų galima imtis, siekiant išeiti iš užpultojo vaidmens!