Apie mus


 
   Pradžia » Apie mus

savigyna.lt pagrindinis su visias miestais

Gyvename visuomenėje, kurioje nebėra taip saugu, kaip kad buvo kadaise. Kiekvieną dieną girdime vis naujas istorijas apie tai, kaip vos per kelias akimirkas pasikeičia žmonių gyvenimai – jie patiria smurtą, prievartą, bandė apsiginti, tačiau užpuolikas buvo stipresnis… Reaguodami į šią opią problemą, sukūrėme specialią savigynos kursų programą A.R.M.O.R., kuri yra orientuota į žmonių švietimą savigynos klausimais.

Mūsų ilgametė patirtis rodo, jog labai svarbu ne tik mokėti apginti save bei kitą, bet ir žinoti kaip išvengti tiesioginių susidūrimų su galimais užpuolikais. Visus, kuriems rūpi asmeninis ir šeimos narių saugumas, kviečiame į vieno mėnesio savigynos kursus.

Treniruočių metu išmoksite pagrindines gynybines programas, sužinosite kaip tinkamai reaguoti stresinėje situacijoje, kaip elgtis su užpuoliku, kaip pačiam perimti valdžią į savo rankas. Savigynos kursai A.R.M.O.R. sukurti pagal specialią programą, kurios tikslas parodyti kaip apsiginti prieš stipresnį priešininką ir jo jėgą panaudoti prieš jį patį.

A.R.M.O.R. savigynos kursus ves ilgametę patirtį turintys šios srities specialistai, kvalifikuoti mokytojai:

Vilniuje: Dai Si-Hing Arnoldas Urbanovičius ir Dai Si-Hing Gintaras Pačinskij

Panevėžyje: Dai Si-Hing Arnoldas Urbanovičius
Kaune: Dai Si-Hing Remigijus Lazauskas ir Si-Hing Gediminas Mickus
Klaipėdoje: Si-Hing Pavel Alioškin ir Si-Hing Gytis Martinas Biržys
Šiauliuose: Si-Hing Aivaras Domarkas ir Si-Hing Kęstutis Vozgirdas

Savigynos kursų A.RM.O.R. metu išmoksite: