II pakopos savigynos kursai Vilniuje – jau lapkritį


 
   Pradžia » II pakopos savigynos kursai Vilniuje – jau lapkritį
2 lygis savigyna LAPKRITIS
  • 2018-11-05

Savigynos kursai pažengusiems – galimybė pratęsti jau pradėtus pirmosios pakopos bazinius kursus ir išmokti jau kur kas sudėtingesnes savigynos taktikas panaudojant jau išmoktas. II pakopos savigynos kursus sudaro keturios intensyvios treniruotės, kurias lankyti turi galimybę visi, išklausę bazinę programą arba esami Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos nariai.

Kas lankėte pirmosios pakopos savigynos kursus A.R.M.O.R. galite patvirtinti, jog tai tikras išbandymas,o kartu ir atgaiva – kūnui ir protui, o su lyg kiekviena treniruote norisi vis daugiau ir daugiau! Tad kviečiame I -ąją pakopą baigusius dalyvius išbandyti savo jėgas toliau ir užsiregistruoti į II-osios pakopos kursus, kuriuose išmoksite jau sudėtingesnių savigynos technikų, mokysitės gynybos prieš laužimo ir metimo veiksmus bei savigynos prieš du ir daugiau priešininkų.

28162195_972922966217225_6026679597928021411_o

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į KURSUS

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

A.R.M.O.R. II – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo. Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys meistrai, turintys ilgametę patirtį vedant įvairaus pobūdžio kursus, mokymus bei vadovaujantys miestų klubams įvairiuose Lietuvos miestuose.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Kursus sudaro 4 treniruotės, vykdomos 1 kartą per savaitę, antradieniais, Vilniaus Wing Tsun KungFu Centro klube.

Treniruotėje būtina turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai).

Šį kartą kursai bus vykdomi tik Vilniuje, na, o kituose miestuose susitiksime jau kitais metais. Tad nepraleiskite galimybės sudalyvauti, sužinoti daugiau ir išmokti geriau pasirūpinti savimi!

Vilniuje kursai startuoja – nuo lapkričio 20 dienos ir tęsis iki pat gruodžio 11 dienos. 

Kursų programa:

Lapkričio 20 diena (antradienis) – I treniruotė

Lapkričio 27 diena (antradienis) – II treniruotė

Gruodžio 4 diena (antradienis) – III treniruotė

Gruodžio 11 diena (antradienis) – Paskutinė treniruotė. Pažymėjimų įteikimas.

Nedvejok, užsiregistruok į kursus ir pratęsk savo kelionę kovos menų pasaulyje! Išmok apsiginti ir būk pasitikinti savimi!