Ar žinojai, kad A.R.M.O.R savigynos programą naudoja specialiosios pajėgos?


 
   Pradžia » Ar žinojai, kad A.R.M.O.R savigynos programą naudoja specialiosios pajėgos?
LKB_20120923_street_fight_0132
  • 2016-07-05

Ar žinojai, kad savigynos kursų kodiniu pavadinimu A.R.M.O.R. programa yra parengta remiantis Wing Tsun kovos menų technikomis, kurios jau daugybę metų pasitarnauja ne tik piliečiams, bet ir specialiosioms pajėgoms? Taip taip, tokia savigynos programa jau daugybę metų aktyviai naudojama ne tik Europoje, bet ir Vengrijoje bei JAV. Jungtinėse Amerikos Valstijose Wing Tsun kovos menų technikas taiko tokios organizacijos kaip FTB bei saugumas.

Pasak Vengrijos Wing Tsun kovos menų 9-ojo lygio meistro Si-Kung Maday Norbert, ši savigynos technika populiari dėl savo paprastumo ir elefktyvumo. “Ši savigynos technika yra paremta logika keliant sau klausimą – kaip panaudoti priešininko jėgą prieš jį patį? Tokia savigynos technika, kokia mokoma šiuose savigynos kursuose yra itin efektyvi ir gana paprasta, todėl yra lengvai pritaikoma bet kokio amžiaus, lyties ar svorio kategorijos žmogui” – interviu metu pasakojo jis.

Savigynos kursai A.R.M.O.R. yra skirti bet kokio amžiaus ir lyties asmenims, siekiantiems išmokti gynybos veiksmų bei lavinti fizinį aktyvumą. Lietuvoje savigynos kursai A.R.M.O.R. vykdomi didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Nuo rugpjūčio  dienos renkama nauja savigynos kursų grupė pradedantiesiems. Būtina išankstinė REGISTRACIJA.